קורס איתור נזילות וצילום תרמי מבית לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים.

קורס איתור נזילות

 • הקורס המקיף והמקצועי ביותר לאיתור נזילות וצילום תרמי.
 • ניתן על ידי המרכז הישראלי לנזקי מים הפותח עבורך צוהר לעולם חדש
 • בוא ללמוד את מקצוע העתיד! איתור נזילות במאה העשרים ואחת הנו מקצוע רב עוצמה אשר יקנה לך תעודת מאתר מוסמך מבית לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים אשר יעניק לך ייתרון משמעותי במהלך עבודתך כמאתר נזילות.
 • בקורס נלמדים תכנים תיאורטים ומעשיים באופן הדרגתי מהקל אל המורכב. שימוש נרחב במגוון כלי בדיקה מוכרים בשילוב שיטות ייחודיות פרי פיתוח החברה אשר יאפשרו לך לאתר את מקור הנזילה בצורה מקצועית, אמינה ובשקיפות מלאה מול הלקוחות שלך.
 • הקורס בוחן מכלול מערכות מים ואיטום בבית ובמבנה החל מכשלי איטום ועד לבעיות אינסטלציה ברמות מורכבות שונות ומספק כלים פרקטיים לעבודה בשטח. קורס זה מתאים בעיקר לאנשי “מים”, קבלני איטום, אוטמים מורשים, אינסטלטורים ואנשי אינסטלציה, מפקחי בנייה, מהנדסים, אדריכלים והנדסאים.
 • במהלך הקורס יועברו הרצאות נרחבות העוסקות בכלים טכנולוגיים ועכשווים לאיתור נזילות מים ורטיבות בנוסף למצלמה התרמית כמכלול הכלים הנדרשים למאתר נזילות מקצועי.
 • בין הנושאים הנוספים יועברו הרצאות העוסקות בהיבט המשפטי על ידי עורך דין,
  היבט כלכלי ועסקי על ידי יועץ מס’
  שיווק ופרסום בעולם דיגיטלי עכשווי
  מכלול הרצאות אשר יפרסו בפניכם קשת רחבה של אפשרויות עתידיות.
 • שנת חברות ראשונה באיגוד מאתרי נזילות ותרמוגרפיה בישראל ללא תשלום – לעוברים בהצלחה את דרישות הקורס

לקבלת פרטים נוספים חייגו עכשיו: 073-3742151


הצטרפו לקורס שמלמד את רזי המקצוע שאף אחד אחר לא מעז ללמד!
לקבלת פרטים נוספים, פירוט הקורסים וסוגי המפגשים
מהרו וחייגו: 073-3742151
לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע”מ,
מותחים קו וקובעים מחדש את רף המקצועיות בתחום האיתור וגילוי נזילות ונזקי מים בישראל. 


שאלות למר מאיר לוזון, מנכ"ל חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ

שלום מאיר, אבל אנחנו חייבים לשאול למה החלטת לפתוח בית ספר עכשיו?

מר לוזון חייך חיוך שאי אפשר לפרשו אלא כחיוך מריר וענה: כמי שחי את שוק האיטום שנים רבות, אני נאלץ להודות שמדובר באחד המקצועות הפרוצים ביותר הקיימים בישראל. אין פיקוח על קבלני איטום, ואין שום בקרה על ביצוע בדיקות. בעיות כשלי מים הנם חמקמקים, וללא ההשכלה והציוד המתאים אין דרך לגלות את הבעיה. החלק העצוב הוא שבסופו של דבר, הלקוח משלם על כך מחיר כבד. ואת זה אני רוצה לשנות.

אז מהו הפתרון שאתה מציע? שאלנו.

תראו הוא ענה. אני התחלתי את דרכי המקצועית כאיש איטום, אך במהלך השנים החלה לנקר בי המחשבה שחייבת להיות דרך יותר טובה לפתור בעיות איטום. באותם שנים, קבלני איטום פשוט ניחשו לפי ראות עיניהם מהי הבעיה שממנה סובל הלקוח. המומחים שביניהם אכן קלעו למטרה לעתים, אך בנזקי מים, הבעיה היא לא מה שאתה רואה, אלא מה שאתה לא רואה.

באותם שנים בארה”ב החלו להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לגלות כשלי איטום. הציוד כלל מצלמות תרמיות המסוגלות לצלם את פנים הקיר, מצלמות צינור המסוגלות לאתר בעיות בתוך הצנרת מבלי לשבור קירות, מצלמות המתבססות על קול ועוד.

החלטתי לייבא את הרעיון לארץ והתחלתי לבצע בדיקות באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באותם הימים והפקנו דו”חות מפורטים שתיארו את הבעיה והפתרון המוצע.
כיום, לאחר שנים של השקעה, תחום האיתור הינו שוק ההולך וגדל ויש צורך אמיתי במאתרים מוסמכים שיתנו מענה לבעיות של לקוחות.

אז מהי ההסמכה שאתם מציעים במסגרת הקורס?

מר לוזון: מאתר טוב זה שילוב של יכולת וניסיון, המטרה שלנו הינה להעניק לתלמידים את כל הכלים שהם צריכים על מנת שיוכלו להתחיל את דרכם כמאתרים מוסמכים.
במסגרת הקורס התלמידים יקבלו בסיס לתחום האיטום והאינסטלציה, הם ילמדו איך לחשוב כמו מאתר ואיך לגשת לבעיות של רטיבות וכשלי איטום. באמצעות הדגמה חווייתית וסיפורי שטח ממאתרים מקצועיים נ ילמדו על כשלי האיטום הנפוצים יותר ופחות. חלק מהשיעורים יערכו במסגרת של תרגול כאשר כל תלמיד יתנסה בציוד הטכנולוגי החל ממצלמה תרמית אינפרא אדום דרך מודדי לחות, מצלמת צינור רובוטית ועוד. אחד מהשיעורים יתבצע במתכונת של בדיקה אמיתית בדירה כדי שהתלמידים יחברו בין ההכשרה לבדיקה בשטח. לאחר סיום שלב האיתור התלמידים ילמדו איך להציע פתרונות לכשלים, לכתוב דו”ח בדיקה, לבצע בדק בית לפני קנייה ואפילו איך לשווק את עצמם ללקוחות.

מה מאתר יוכל לעשות בסיום הקורס?

מר לוזון: מקצועות שהיו קיימים בעבר נעלמו והיום צצים להם מקצועות חדשים. 33% מהתביעות היום בתחום הבנייה קשורים לכשלי איטום, לשם השוואה בעיות חשמל תופסים רק כ3%. מדובר במקצוע שילך ויתפוס מקום של כבוד בתחום הבנייה. אנו רואים איך השוק הולך וגדל ומאמינים שמדובר בהזדמנות אמיתית להשקיע במקצוע חדשני ,מכניס, מאתגר ומכובד.

מאתר נזילות או אינסטלטור ?

בישראל של ימנו מספר מאתרי הנזילות המציעים שירות בשוק הולך וגובר. אנשי מקצוע מתחומים נושקים אשר מיומנים בתחומם מציעים שירות איתור נזילות, לצערנו לא תמיד בהצלחה.

אינסטלטור ובאופן כללי תחום האינסטלציה הנו תחום מורכב שאין להקל בו ראש. איש מקצוע מיומן ובר דעת יודע כי תחום זה אינו נחשק במיוחד בשל סוג ההתעסקות אך אין הדבר מעיד על חשיבותו של איש מקצוע מיומן.

אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר מכיר את העבודה על בורייה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים בתיקון מערכת מקולקלת, מערכת צינורות ומערכת ביוב ומים בבית. אין זה אך טבעי שירגיש ויחשוב שנכון הדבר להחזיק מצלמה וציוד טכנולוגי ויחל בהליך האיתור ?

האמת לאמיתה, אינסטלטורים ומאתרי נזילות , אחים הם אך לא זהים !

כך הדבר, התחום קרוב להפליא ובעל מקצוע מיומן הן בתחום האיתור והן מנגד בתחום האינסטלציה יכולים לבצע הסבה בקלות ולתפקד תחת שני כובעים יחדיו. אם כך התשובה לשאלתנו היא ברורה לא?

אז זהו שלא!!! אינסטלטורים מומחים בתחומם אך לא מספיק מנוסים ובקיאים ברזי המקצוע והרבה פעמים יוצרים נזק יותר מאשר תועלת. נכון שקל מאוד לעבור בין תחום לתחום וזה נכון אך מצריך קורס או התמקצעות, קורס איתור נזילות בטרם הצעת השירות ללקוחות.

אם אתה אינסטלטור שרוצה להתחיל לעסוק בתחום האיתור, אל תתפשר !!!
הצטרף עוד היום לקורס מאתרי נזילות ונזקי מים שמוצע על ידי לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים ותהנה מטיב שתי המקצועות.  ללא ספק שלקוחותיך יעריכו אותך על כך.

קורס מאתרי נזילות – טכנאי בדיקות נזילות סמויות או קורס מאתרים הנו הקורס המומלץ ביותר לאנשי מקצוע נושקים לתחום האיתור, אנשי איטום ואנשי אינסטלציה יוכלו לבצע את המעבר החלק ביותר.

קורס איתור נזילות מים וצנרת, איתור כשלי מים ונזקי מים , קורס יחודי במינו וחדשני ביותר אשר יקנה לך את הכלים לפיתוח הידע התיאורטי והמעשי בתחום הנזילות. לקבלת פרטים בקרו בעמוד: קורס מאתר נזילות

Call Now Button דילוג לתוכן