תגיד שלום לעבר ותתקדם אל העתיד! בית הספר להסמכת מאתרי נזקי מים, מתכבד להזמינך לקורס לימוד נרחב לאיתור נזקי מים, הקורס הראשון מסוגו בישראל.

הקורס הינו קורס דיגיטלי (שיעורי צפייה) והגישה אליו מתבצעת דרך אתר האינטרנט של בית הספר בלבד.

תוכן הקורס: 

● עולמו של מאתר – לימוד תיאורטי של כל הבעיות האפשריות ונזקי מים השונים הנקרים בדרכו של מאתר נזקי מים והדרכים לאיתורן.
● ייעוץ והמלצת המאתר – התאמת פתרונות לנזקים שונים שהתגלו בבדיקת המאתר.
● מכשירי המאתר ותפעולם – הדרכה לדרך הנכונה להפעלה ושימוש נכון במכשירים ובציוד המגוון הנמצא בארסנל המאתר.
● תקשורת עם לקוחות – התנהלות נכונה מול לקוחות שונים, ושאיבת מידע מהלקוח להקלה על עבודת המאתר.
● תמחור וטיפול בלקוחות – אופן קבלת הקריאה, זיהוי סוג הבדיקה הנדרשת ומי אמור להיות נוכח בזמן הבדיקה במקרה שמעורבים אנשים נוספים.
● טכנולוגיה מתקדמת לזיהוי כשלי המים המצויה כיום העוזרת למאתר למצוא את מקור הכשל ואת אופן הטיפול שיש לבצע.
● ניתוח ותרגום נתונים תרמוגרפיים – זיהוי הכשל ע”י מצלמה תרמית אינפרא אדום.
● אופן עריכת הדו”ח והיבטים משפטיים – הסבר על הבעיה על מנת שבעלי מקצוע יוכלו לטפל בה לפי הבנת הנאמר בדו”ח.
● ללמוד בשטח – סרטוני שטח המראים יישום מלא וברור של כל הסבר תיאורטי בשיעורים הרבים של הקורס.
• קורס תרמוגרפיה מורחב (בונוס) – הקורס מועבר ע”י אחד המומחים הגדולים בארץ מר אלי כהן.

לאחר סיום הקורס וקבלת תעודת ההסמכה יוכלו בוגרי הקורס לעבוד כמאתרי כשלי מים מוסמכים, לאחר מעבר מבחן מעשי. בנוסף – תהיו זכאים להצטרף לאגוד מאתרי נזקי מים בתנאים מיוחדים!

דגש על: מתן פתרונות מעשיים לאיתור כשלי מים.

מצלמה תרמית

מטרת הקורס

  • הקניית ידע תיאורטי ומעשי לחניכים על מנת שיהפכו בסיום הקורס למאתרים מן המניין ויביאו לידי ביטוי את הידע שרכשו בצורה הטובה ביותר.
  • הקניית ערכים נכונים לחניכי הקורס כאשר המרכזי שבהם; השאיפה לרמה גבוה של שירות מיומנות ויעילות ולימוד מניסיון מנהל בית הספר ומרצה הקורס מאיר לוזון.

קהל היעד של הקורס

  • בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה
  • מומחי איטום
  • עוסקים בשיפוץ

משך הקורס

לימוד שני שיעורים בשבוע משך זמן כולל של שלושה חודשים מלאים.

מרצה הקורס

מאיר לוזון מנכ”ל חברת “לוזון המרכז הישראלי לאיתור נזקי מים” ויו”ר “איגוד המאתרים והתרמוגרפיה בישראל” בעל ותק של מעל 30 שנה בתחום איתור נזקי מים אינסטלציה איטום מבנים ועוד… בקורס תוכל ללמוד את כל רזי המקצוע באיתור נזקי מים ומציאת כשלים באמצעות טכנולוגיה לאיתור נזקי המים. תוכל לצפות בביצוע איתור נזקי מים ולא רק לשמוע הסבר מפי מרצה בכיתת לימוד באופן תיאורטי. ההרצאות הינן מוחשיות ונותנות לתלמיד מידע בצורה מושלמת על אופן ביצוע האיתור.

הצטרף לקורס שנותן לך מקצוע שאף אחד אחר לא מעז ללמד!

לפרטים נוספים והרשמה לקורסים ניתן ליצור עמנו קשר

טלפון ישיר 

073-7696164

LUZONCOURSE@GMAIL.COM

שאלות למר מאיר לוזון, מנכ"ל חברת לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים בע"מ

שלום מאיר, אבל אנחנו חייבים לשאול למה החלטת לפתוח בית ספר עכשיו?

מר לוזון חייך חיוך שאי אפשר לפרשו אלא כחיוך מריר וענה: כמי שחי את שוק האיטום שנים רבות, אני נאלץ להודות שמדובר באחד המקצועות הפרוצים ביותר הקיימים בישראל. אין פיקוח על קבלני איטום, ואין שום בקרה על ביצוע בדיקות. בעיות כשלי מים הנם חמקמקים, וללא ההשכלה והציוד המתאים אין דרך לגלות את הבעיה. החלק העצוב הוא שבסופו של דבר, הלקוח משלם על כך מחיר כבד. ואת זה אני רוצה לשנות.

אז מהו הפתרון שאתה מציע? שאלנו.

תראו הוא ענה. אני התחלתי את דרכי המקצועית כאיש איטום, אך במהלך השנים החלה לנקר בי המחשבה שחייבת להיות דרך יותר טובה לפתור בעיות איטום. באותם שנים, קבלני איטום פשוט ניחשו לפי ראות עיניהם מהי הבעיה שממנה סובל הלקוח. המומחים שביניהם אכן קלעו למטרה לעתים, אך בנזקי מים, הבעיה היא לא מה שאתה רואה, אלא מה שאתה לא רואה.

באותם שנים בארה”ב החלו להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לגלות כשלי איטום. הציוד כלל מצלמות תרמיות המסוגלות לצלם את פנים הקיר, מצלמות צינור המסוגלות לאתר בעיות בתוך הצנרת מבלי לשבור קירות, מצלמות המתבססות על קול ועוד.

החלטתי לייבא את הרעיון לארץ והתחלתי לבצע בדיקות באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באותם הימים והפקנו דו”חות מפורטים שתיארו את הבעיה והפתרון המוצע.
כיום, לאחר שנים של השקעה, תחום האיתור הינו שוק ההולך וגדל ויש צורך אמיתי במאתרים מוסמכים שיתנו מענה לבעיות של לקוחות.

אז מהי ההסמכה שאתם מציעים במסגרת הקורס?

מר לוזון: מאתר טוב זה שילוב של יכולת וניסיון, המטרה שלנו הינה להעניק לתלמידים את כל הכלים שהם צריכים על מנת שיוכלו להתחיל את דרכם כמאתרים מוסמכים.
במסגרת הקורס התלמידים יקבלו בסיס לתחום האיטום והאינסטלציה, הם ילמדו איך לחשוב כמו מאתר ואיך לגשת לבעיות של רטיבות וכשלי איטום. באמצעות הדגמה חווייתית וסיפורי שטח ממאתרים מקצועיים נ ילמדו על כשלי האיטום הנפוצים יותר ופחות. חלק מהשיעורים יערכו במסגרת של תרגול כאשר כל תלמיד יתנסה בציוד הטכנולוגי החל ממצלמה תרמית אינפרא אדום דרך מודדי לחות, מצלמת צינור רובוטית ועוד. אחד מהשיעורים יתבצע במתכונת של בדיקה אמיתית בדירה כדי שהתלמידים יחברו בין ההכשרה לבדיקה בשטח. לאחר סיום שלב האיתור התלמידים ילמדו איך להציע פתרונות לכשלים, לכתוב דו”ח בדיקה, לבצע בדק בית לפני קנייה ואפילו איך לשווק את עצמם ללקוחות.

מה מאתר יוכל לעשות בסיום הקורס?

מר לוזון: מקצועות שהיו קיימים בעבר נעלמו והיום צצים להם מקצועות חדשים. 33% מהתביעות היום בתחום הבנייה קשורים לכשלי איטום, לשם השוואה בעיות חשמל תופסים רק כ3%. מדובר במקצוע שילך ויתפוס מקום של כבוד בתחום הבנייה. אנו רואים איך השוק הולך וגדל ומאמינים שמדובר בהזדמנות אמיתית להשקיע במקצוע חדשני ,מכניס, מאתגר ומכובד.

מאתר נזילות או אינסטלטור ?

בישראל של ימנו מספר מאתרי הנזילות המציעים שירות בשוק הולך וגובר. אנשי מקצוע מתחומים נושקים אשר מיומנים בתחומם מציעים שירות איתור נזילות, לצערנו לא תמיד בהצלחה.

אינסטלטור ובאופן כללי תחום האינסטלציה הנו תחום מורכב שאין להקל בו ראש. איש מקצוע מיומן ובר דעת יודע כי תחום זה אינו נחשק במיוחד בשל סוג ההתעסקות אך אין הדבר מעיד על חשיבותו של איש מקצוע מיומן.

אינסטלטור מקצועי ומיומן אשר מכיר את העבודה על בורייה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים בתיקון מערכת מקולקלת, מערכת צינורות ומערכת ביוב ומים בבית. אין זה אך טבעי שירגיש ויחשוב שנכון הדבר להחזיק מצלמה וציוד טכנולוגי ויחל בהליך האיתור ?

האמת לאמיתה, אינסטלטורים ומאתרי נזילות , אחים הם אך לא זהים !

כך הדבר, התחום קרוב להפליא ובעל מקצוע מיומן הן בתחום האיתור והן מנגד בתחום האינסטלציה יכולים לבצע הסבה בקלות ולתפקד תחת שני כובעים יחדיו. אם כך התשובה לשאלתנו היא ברורה לא?

אז זהו שלא!!! אינסטלטורים מומחים בתחומם אך לא מספיק מנוסים ובקיאים ברזי המקצוע והרבה פעמים יוצרים נזק יותר מאשר תועלת. נכון שקל מאוד לעבור בין תחום לתחום וזה נכון אך מצריך קורס או התמקצעות, קורס איתור נזילות בטרם הצעת השירות ללקוחות.

אם אתה אינסטלטור שרוצה להתחיל לעסוק בתחום האיתור, אל תתפשר !!!
הצטרף עוד היום לקורס מאתרי נזילות ונזקי מים שמוצע על ידי לוזון המרכז הישראלי לנזקי מים ותהנה מטיב שתי המקצועות.  ללא ספק שלקוחותיך יעריכו אותך על כך.

קורס מאתרי נזילות – טכנאי בדיקות נזילות סמויות או קורס מאתרים הנו הקורס המומלץ ביותר לאנשי מקצוע נושקים לתחום האיתור, אנשי איטום ואנשי אינסטלציה יוכלו לבצע את המעבר החלק ביותר.

קורס איתור נזילות מים וצנרת, איתור כשלי מים ונזקי מים , קורס יחודי במינו וחדשני ביותר אשר יקנה לך את הכלים לפיתוח הידע התיאורטי והמעשי בתחום הנזילות. לקבלת פרטים בקרו בעמוד: קורס מאתר נזילות

Call Now Button דילוג לתוכן